Online Diyet Neden Tercih Edilmeli?

Diyet programına başladığımızda en iyi sonucu en hızlı şekilde almak için heveslenip heyecanlanıyoruz ve genellikle diyetin ilk iki haftasını çok katı bir şekilde uyguluyoruz ve çok büyük sonuçlar almayı bekliyoruz. Ama birçok insan amacı doğrultusunda giderken diyete başladıktan birkaç hafta sonra raydan çıkıyor. Peki bunun nedenini hiç düşündünüz mü?

Bu başarısızlığın en büyük nedeni değişime uyma çabamız. Birçoğumuz kendi rutinimizde tıkanıp kalıyoruz ve bize yararı olacağını bilmemize rağmen alışkanlıklarımızı değiştirmekte, bırakmakta zorlanıyoruz. Bu alışkanlıklar ne yediğimiz, öğünlerimiz, hangi saatte hangi besini yediğimiz vb olabilir.

Diyete karar verilen ilk birkaç hafta, bildiğimiz eski yollara başvururuz.

Iste simdi yogun hayat temposundan diyetisyene gitmeye firsat bulamayanler, yasadigi yerde diyetisyen olmayanlar icin bilinen tum eski yollarin aksine takipli online diyet sistemiyle ideal kilonuza inmenizde size destek oluyoruz.Artik kati diyet programlari uygulamak yok, yasaklarla dolu bir listeye bagli kalmanin modasi coktan gecti bile :) bilinen tum eski yollari reddedip evinizden cikmadan bir tikla size ozel hazirlanmis ve keyifle uygulayacaginiz diyet programinizi mailinize gonderiyoruz.

 

Takipli online diyet programinin takipsiz programdan farki nedir?

Diyete aşama aşama geçiş yapmak eski alışkanlıklarımızı bırakmak esnek ve uzun bi zamana yayıldiginda cok daha kolay ve ikinci onemli etken motivasyondur. Diyetin başlarında hissettiğimiz motivasyon hissi zamanla kaybolur. Biraz değişiklik görürsünüz ama diyetin ilk iki haftasında istediğiniz sonucu alamayınca motivasyonunuzu kaybedersiniz.En büyük motivasyon sizin kendi başarınızdır.Takipli online diyet sisteminde her hafta sizin tasam tarziniza gore degisiklik yaparak ve akliniza takilan her soruyu cevaplayarak motivasyonunuzu artiriyoruz

Eğer diyetinize en az 1 ay sadık kalırsanız , vücudunuzda gözle görülür farklılıklar ve tartıda tatmin edici bir rakam göreceksiniz.Bu sonuçları görmeye başlar başlamaz daha fazla kilo kaybetmek için motivasyonunuz daha da artacak .Daha fazla kilo kaybettikçe de bu döngü devam edecek. Kısacası gerçek sonuçları görebilmeniz için diyetinizde surekli degisiklik yapilmasi ve motivasyonunuzun dengede tutulmasi onemli.

Diyet sırasında yaptığımız kacamaklar da başarısız olmamızın diğer bir nedeni!!! Sizi duzenli takip ederek kacamaklarinizi keyifli hale getirip nasil dengeleyeceginizi anlatiyoruz.

Ve son neden iştahımıza sahip olamamamız. Yemeden yaşayamayacağımızı düşündüğümüz bazı besinler vardır. Bu problemin çözümünde anahtar, değişimi aşama aşama yaşamakta.Eğer diyete başlar başlamaz sevdiğiniz besinlerin tümünü bir anda hayatınızdan çıkartırsanız hiç şüphe yok ki sonunda çatlayıp o besinin hepsini tüketeceksiniz , belkide aynı gün içinde, ve böylece verdiğiniz kiloların geri dönüşü hiç de zor olmayacak. Takipli online diyet siteminde, programi uygularken caninizin istedigi besinleri bize yaziyorsunuz bizde o besinler hemen programinizin uygun bir kosesine yerlestiriyoruz :) Değişikleri hayatınıza teker teker yerleştirmek sizin için uzun dönemli bir başarının anahtarıdır unutmayin.

 

Calisma seklimiz ve ucretlendirme

Online diyet formunu eksiksiz dolduruyorsunuz.Bilgileriniz guncel olmak zorunda. Iletisim bilgilerinizde isim,soyisim,telefon,mail sunmak zorundasiniz.

Tanitim sureci indirimli ucretlendirmemiz : Haftalik 30TL, Aylik 100 TLdir. Ozel durumlar ozel ucretler icerebilir.

Forumunuz incelenip size donus yapildiktan sonra vericegimiz hesap bilgilerine ucretinizi yatiriyorsunuz ve diyetiniz mailinize yollaniyor.

Facebook,Twitter ve İnstagram muhakak takip etmeli sizler icin sunulan pratik bilgi ve MOTiVASYON'dan faydalanmalisiniz.

 

 Esnek fiyat listemiz icin lutfen iletisim kurunuz      izmitdiyetisyen@gmail.com

                        

 Copyright © 2014 Izmit Diyetisyen Kerime Ferhatoglu